Zabawa Mikołajkowa

Dnia 05.12.2014 roku o godzinie 16.00 w świetlicy w Czadrowie odbyły się Mikołajki. Tego dnia do dzieci zawitał Mikołaj ze Śnieżynkami i workiem pełnym prezentów, którymi obdarował wszystkie przybyłe dzieci. Podczas wizyty Mikołaja panowała wspaniała atmosfera i dopisywały świetne humory. Pomocnice Mikołaja zadbały o atrakcje w postaci ciekawych zabaw, po których dzieci wróciły bardzo szczęśliwe do domów.

Pani Sołtys i Rada Sołecka Czadrowa serdecznie dziękuje wolontariuszom w składzie: Marcelina Molenda, Kasia Bonarska, Anna Śliwińska, Dawid Wojcieszko z ZSZiO w Kamiennej Górze pod opieką Pani Winiarskiej-Werbel za pomoc i zaangażowanie w prowadzeniu Mikołajek.
Władze sołectwa serdeczne podziękowania składają również Panu Włodzimierzowi Steczko za pomoc finansową w przygotowaniu Mikołajek i podarunków dla dzieci.

 

tekst na https://czadrow.wordpress.com/2014/12/05/zabawa-mikolajkow