W dniach 5-6 października 2012 r. odbył się XV Przegląd Teatrów Amatorskich Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie, w organizacji którego pomagali nasi wolontariusze w składzie: Antoniszyn P., Kurzawa A., Zabiegło P., Strączek K., Mordarska N., Dziędziela K., Jarosińska W., Mól M., Ziajkiewicz M., Dul N., Łatka P., Mastej K., Czuba P., Sztejkowska J., Łazarek W., Pancerz K.
Zdjęcia w galerii

W dniu 6 grudnia 2012r. nasi wolontariusze uczestniczyli w zabawie mikołajkowej w Zespole Szkół Specjalnej w Kamiennej Górze oraz na Świetlicy Wiejskiej w Czadrowie. W rolę Mikołajów wcielili się J. Banasiewicz i B. Proszowski, a śnieżynkami były J. Sztejkowska, R. Jamroziak, P. Zabiegło, W. Jarosińska, M. Ziajkiewicz, P. Łatka.
Zdjęcia w galerii 1, 2

29 listopada uczniowie naszej szkoły w ramach wolontariatu pomagali uczniom szkoły nr 3 w Kamiennej Górze w organizacji Andrzejek. Zabawa integracyjna dzieci z polskiej i czeskiej szkoły urozmaicona była różnorakimi wróżbami i wspólną dyskoteką. Opiekę nad uczniami pełniły p. Katarzyna Winiarska-Werbel i p. Sylwia Oleksy-Mitro.
Zdjęcia w galerii

30.11.2012 wolontariusze z naszej szkoły pomaali w organizacji Andrzejek dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie. Nasi wolontariusze w roli wróżek i czarownic: Aleksandra Drohomirecka, Aleksandra Malinowska, Justyna Dziedzic, Agata Kiełbasa, Sylwia Lelonek, Karolina Nosal, Natalia i Sandra Rosiek przeprowadzali wróżby i uczestniczyli w dyskotece.
Zdjęcia w galerii