POWIATOWE ZAWODY W BADMINTONIE DRUŻYNOWYM

W dniu 29.10.2012 r. w Sali ZSO odbyły się zawody powiatowe dziewcząt i chłopców w Badmintonie drużynowym szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach wystartowały po dwie drużyny dziewcząt i chłopców. Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym” do trzech wygranych setów. Opiekunem młodzieży był Tomasz Wyszomirski

Wynik spotkania:
ZSO Kamienna Góra I – ZSZiO Kamienna Góra I  3 : 0
ZSO Kamienna Góra II – ZSZiO Kamienna Góra II  3 : 0
ZSO Kamienna Góra I - ZSO Kamienna Góra II  3 : 0
ZSZiO Kamienna Góra I - ZSZiO Kamienna Góra II  3 : 0
ZSO Kamienna Góra I - ZSZiO Kamienna Góra II  3 : 0
ZSZiO Kamienna Góra I – ZSO Kamienna Góra II  1 : 3

 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I m-ce: ZSO Kamienna Góra I

II m-ce: ZSO Kamienna Góra II

III m-ce: ZSZiO Kamienna Góra I

IV m-ce: ZSZiO Kamienna Góra II

Skład drużyny ZSZiO:
DZIEWCZĘTA:
- Drużyna I:  Klaudia Górny 1D, Agata Wastag 3B

- Druzyna II: Ewelina Sowa 2A, Karolina Białoszewska 1D

CHŁOPCY:
- Drużyna I:  Tomasz Sobiechowski 3C, Krystian Gryczuk 3C

- Drużyna II: Sebastian Paluch 1W, Mateusz Czadowski 3C                                            


FINAŁ SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH - OLSZYNA 2012

Dnia 11 października 2012r na Stadionie Miejskim w Olszynie odbył się finał dolnośląski sztafetowych biegów przełajowych szkół ponadgimnazjalnych.

W kategorii chłopców rywalizację podjęły 22 szkoły z Dolnego Śląska, reprezentacja chłopców miała do pokonania dystans 10 x 1500m. Opiekunem młodzieży była Katarzyna Sarwari.

 
Klasyfikacja końcowa w kategorii chłopców:
 
IV miejsce      ZSZiO Kamienna Góra       36,30
 
 
 

Skład sztafety chłopców ZSZiO:

Konrad Domin  kl.IIIC,

Tomasz Kiełbasa  kl. IIIW,

Łukasz Kosal  kl. IIIW,

Dawid Stawiarski  kl. IH,

Kamil Duda  kl. IIIW,

Michał Zarzecki  kl. IIA,

Kamil Gmyr  kl. IA,

Krystian Leśniak  kl. IM,

Patryk Kruczek  kl. IIIM,

Krystian Gryczuk  kl. IIIC,

Tomasz Pikus  kl. IIW
 

Tego dnia reprezentacja chłopców ustanowiła nowy rekord szkoły w biegu 10 x 1500m – z wynikiem 36,30.

 


POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Dnia 2 października 2012r na Stadionie Miejskim w Kamiennej Górze odbyły się powiatowe sztafetowe biegi przełajowe szkół ponadgimnazjalnych.Tego dnia młodzież rywalizowała na dystansach; dziewczęta: 10 x 800m, chłopcy:10 x 1200m.

ZSZiO reprezentowały dwie sztafety chłopców i sztafeta dziewcząt, opiekunami byli Katarzyna Sarwari i Łukasz Mazur.

Klasyfikacja końcowa w kategorii dziewcząt:

I miejsce         Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze

II miejsce       Zespół Szkół  Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze

 

Klasyfikacja końcowa w kategorii  chłopców:

I miejsce       Zespół Szkół  Zawodowych i Ogólnokształcących Gr.I w Kamiennej Górze

II miejsce     Zespół Szkół  Zawodowych i Ogólnokształcących Gr.II w Kamiennej Górze

III miejsce     Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze

Skład ZSZiO dziewczęta: Ewelina Sowa kl. IIA, Katarzyna Binienda kl. IE, Aleksandra Wojsznis kl. IE, Angelika Czuba kl. IE,Katarzyna Bonarska kl. IE, Klaudia Wyzga kl. IE,Sylwia Szpilowska kl. IF, Monika Honc kl. IF, Karolina Jelińska kl. IF, Dominika Lesiuk kl. IG

Skład ZSZiO chłopcy Gr I: Bartosz Gwałt kl. IIH, Krystian Gryczuk kl. IIIC, Bartosz Filip kl. IW, Artur Bitniak kl. IIG, Radosław Łatka kl. IIC, Tomasz Kiełbasa kl. IIIW, Dawid Stawiarski kl. IH, Michał Zarzecki kl. IIA, Krystian Leśniak kl. IM, Konrad Domin kl. IIIC

Skład ZSZiO chłopcy Gr II: Kamil Hadała kl. IIW, Dominik Hadała kl. IIW, Kamil Duda kl. IIIW, Kacper Schabiński kl. IIIW, Bartosz Proszowski kl. IIIA, Bartosz Zdanowski kl. IW, Damian Policht kl. ID, Piotr Obrzud kl. IIC, Kamil Gmyr kl. IA, Tomasz Pikus kl. IIW

PK Tomasz Szczerbaty kl. IIIC, Patryk Kruczek kl. IIM, Baran Krzysztof kl. ID, Jarosław Kołodziejczyk kl. IH