POWIATOWE ZAWODY W KOSZYKÓWKĘ 3X3 2019

22.11 2019r. odbyły się zawody powiatowe w koszykówce 3×3 dziewcząt i chłopców, nasze dziewczęta zajęły II i IV miejsce zaś chłopcy zajęli II i III miejsce

Wyniki spotkań:
Dziewczęta:
1. ZSZiO Kamienna Góra – I – ZSZiO Kamienna Góra II 3:7
2. LO Kamienna Góra I – LO Kamienna Góra II 8:5
3. ZSZiO Kamienna Góra II – LO Kamienna Góra I 1:4
4. LO Kamienna Góra II – ZSZiO Kamienna Góra I 3:2
5. ZSZiO Kamienna Góra II – LO Kamienna Góra II 7:6
6. ZSZiO Kamienna Góra I – LO Kamienna Góra I 2:3
Kolejność końcowa:
1. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra I
2. Zespół Szkól Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra II
3. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra II
4. Zespół Szkól Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra I
5.

Chłopcy:
1. ZSZiO Kamienna Góra I – ZSZiO Kamienna Góra II 4:5
2. ZSZiO Kamienna Góra II – LO Kamienna Góra 0:11
3. LO Kamienna Góra – ZSZiO Kamienna Góra 13:6

Kolejność końcowa:
1. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra
2. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra II
3. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra I


POWIATOWE ZAWODY W BADMINTONIE 2019

8 listopada w sali LO odbyły się powiatowe zawody w badmintonie dziewcząt i chłopców. W obydwóch kategoriach nasza szkoła wygrała zawody.

Wyniki spotkań:
Dziewczęta:
1. LO I Kamienna Góra – ZSZiO Kamienna Góra 1:3
2. ZSZiO Kamienna Góra – LO II Kamienna Góra 3:1

Kolejność końcowa:
1. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra
2. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra drużyna

Chłopcy:
1. LO I Kamienna Góra – ZSZiO Kamienna Góra 2:3
2. ZSZiO Kamienna Góra – LO II Kamienna Góra 3:0

Kolejność końcowa:
1. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra
2. Liceum Ogólnokształcące Kamienna Góra


SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 2019

20 września br. odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła wystawiła jedną sztafetę żeńską i dwie męskie.
Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta 800 m
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących Kamienna Góra 40:55,09 PK
2. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra 44:14,65 PK

Chłopcy 1500 m
1. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra I drużyna – 35:47,08
2. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra II drużyna – 36:01,54 PK
3. Zespół Szkół Ogólnokształcących Kamienna Góra – 37:47,26 PK


"NAJLEPSZY SPORTOWIEC I SPORTSMENKA" rok 2018/2019

W rocznym podsumowaniu konkursu na „Najlepszego sportowca i sportsmenkę” wyłoniono 10-ciu najlepszych sportowców szkoły.
W kategorii dziewcząt:
I m-ce: EWELINA BIL 2E
II m-ce: KLAUDIA CYREK 2A
III m-ce: KAROLINA WOŹNIAK 3A, KAROLINA KWAŚNIEWSKA 2A
IV m-ce: NATALIA DOBRZAŃSKA 4A
V m-ce:SYLWIA EWY, NIKOLA KOŻUCH 2S
VI m-ce: KATARZYNA KROK 1E
VII m-ce: NATALIA MUŁKA 4A
VIII m-ce: KAJA BARAN 1G
IX m-ce: KINGA LEWANDOWSKA 4R
X m-ce: NIKOLA DURLAK 1A

W kategorii chłopców:
I m-ce: NIKODEM KUMOREK 3S
II m-ce: KACPER FILIP 3A
III m-ce: SZYMON SZTEJKOWSKI 4A
VI m-ce: BARTOSZ MŁODZIŃSKI 1F
V m-ce: ADRIAN PYRDOŁ 2W
VI m-ce: DOMINIK SOJA, DOMINIK MICHALIK 3A, ARTUR SZAFRANIEC 2A
VII m-ce: MIKOŁAJ KOWAL 2E
VIII m-ce: PAWEŁ REGNER 3A, KACPER MARCINKOWSKI 2W
IX m-ce: MICHAŁ BIJAK 3A
X m-ce: JACEK ZBRZYZNY 4A