VI m-ce: DOMINIK SOJA, DOMINIK MICHALIK 3A, ARTUR SZAFRANIEC 2A
VIII m-ce: PAWEŁ REGNER 3A, KACPER MARCINKOWSKI 2W
IX m-ce: MICHAŁ BIJAK 3A
X m-ce: JACEK ZBRZYZNY 4A

FINAŁ STREFY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 2019

Srebro dziewczyn, brąz chłopców!!! w odbytych Finałach Strefy Jeleniogórskiej które odbyły się w dniach 14-15 lutego w naszej hali. W obydwu turniejach wystartowały po 8 zespołów.
Nasze dziewczyny w finale przegrały z drużyną Mirska dopiero w rzutach karnych 0:0 (1:2), natomiast chłopcy w małym finale o miejsce trzecie wygrali z drużyną Bolesławca 2:1.
Do Finału dolnośląskiego awansowały drużyny szkoły z Mirska w kategorii dziewcząt oraz szkoła z Lubania.

FINAŁ STREFY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT 2019

13.02. 2019 r. w Lubaniu odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w Piłce Siatkowej dziewcząt. Nasze dziewczyny ostatecznie zajęły 4 miejsce
I półfinał : Bolesławiec – Jelenia Góra 2-1, II półfinał : Lubań – ZSZiO 2-0,
o 3 miejsce : Jelenia Góra – ZSZiO 2-0, finał Lubań – Bolesławiec 2-0.
Opiekunem drużyny był P. Lema

POWIATOWE ZAWODY W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ 2019

11 stycznia 2019 w naszej sali odbyły się zawody powiatowe w halową piłkę nożną dziewcząt i chłopców. W zawodach wystartowało po jednej drużynie w każdej kategorii. Pierwsze zagrały dziewczyny które wygrały z drużyną ZSO 4:2. Następnie nasi chłopcy rozprawili się z przeciwnikiem 13:4.
Obie drużyny awansowały do finału strefy jeleniogórskiej który odbędzie się po feriach.
opiekunami drużyn byli: P.Lema, T. Wąsowski