Konkurs Recytatorski

Dnia 6 marca 2013r. w ZSZiO w Kamiennej Górze odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski, którego organizatorem była p. Patrycja Urban. Konkurs został skierowany do wszystkich uczniów naszej szkoły. Do zmagań w turnieju recytatorskim przystąpiło 7 uczniów, którzy mieli za zadanie zaprezentować utwór liryczny oraz fragment prozy. Jury przyznało 2 wyróżnienia. Osoby wyróżnione to: Kinga Biernat (klasa IIIb) i Tomasz Pikus (klasa IIw).

Laureaci wezmą udział w powiatowych eliminacjach 58 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 22 marca 2013r. w Centrum Kultury w Kamiennej Górze. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nasi na targach

Dzisiaj (środa, 20 lutego)  grupa 49 uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze uczestniczyła w III Targach Zawodów i Pracy, które odbyły się w Wałbrzychu w ramach realizacji projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II”.

Szkoła przedstawiła swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2013/2014.
Uczniowie naszej placówki mogli zapoznać się z ofertą szkół policealnych oraz wyższych działających w subregionie wałbrzyskim oraz we Wrocławiu.

źrórdło - www.rti24.pl

Apel podsumowujący I semestr 2012/2013

Wykaz uczniów nagrodzonych w I semestrze roku szkolnego 2012/2013

ZSZiO w Kamiennej Górze

Tomasz Pikus kl. II w - I miejsce w konkursie Prymus w kategorii szkoły średnie

Michał Stasikowski  III h - I miejsce w konkursie Prymus w kategorii zasadnicza szkoła zawodowa

Nagrodzeni za 100% frekwencję:

Damian Waszczak - I a

Dawid Kopiecki - I w

Justyna Szafraniec - II a

Paula Stec - II e

Elwira Znój - III a

Ewa Jabłońska - IV a

Marika Dwojak - IV a

Natalia Stochmal - I g

Tomasz Turski – I m

Bartłomiej Topolski – II m

Najlepszy sportowiec i sportsmenka:

CHŁOPCY:

Tomasz Kiełbasa III w – I miejsce

Kamil Duda III w – II miejsce

Krystian Gryczuk III c – III miejsce

Michał Zarzecki II a – III miejsce

DZIEWCZĘTA:

Ewelina Sowa II a  – I miejsce

Karolina Białoszewska I d – II miejsce

Katarzyna Bonarska I a – III miejsce

Konkursy i olimpiady:

Wioleta Berdychowska  kl. III C – I miejsce w szkolnym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Janina Bagińska kl. II d – I miejsce w szkolnym etapie Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Robert Tokarczyk kl. III r– I miejsce w szkolnym etapie Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie

Tomasz Pikus kl. II w – I miejsce w szkolnym etapie Olimpiady Wiedzy OXFORD PLUS

Kamila Lis kl. III b – I miejsce w szkolnym konkursie „Jesień w obiektywie”

Patrycja Zabiegło – I miejsce w szkolnym konkursie „Życie z AIDS”

Ferie w Otmuchowie

W dniach 5-8. lutego 2013r. grupa 18 uczniów naszej szkoły przebywała na zorganizowanym wyjeździe w Otmuchowie
Pod opieką Katarzyny Winiarskiej i Adrianny Gęborys grupa uczniów pojechała do Domu Wczasów Dziecięcych „Karolinka” w Otmuchowie.
Młodzież musiała zapłacić tylko za przejazd autokarem. Pobyt na miejscu, w ramach promocji ośrodka, zafundowała nowa właścicielka „Karolinki” Violetta Jakobsze szefowa Centrum Edukacji w Kłodzku.

informacja za powiatowa.info

WOSP

Jak co roku młodzież naszej szkoły uczestniczyła w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
O 15.00 grupa taneczna uczennic z klas I zaprezentowała układ taneczny w sali widowiskowej,
o 19.00 zespół Index w Music Boxie.

Samorząd Uczniowski przekazał 857,84 zł i komplet biżuterii, który został wylicytowany za 410 zł .
Licytację prowadziła Patrycja Zabiegło i Jakub Banasiewicz.

Łączna suma jaką ZSZiO przekazał na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy to 1267,84 zł.