Nasi w Łagowie

Uczniowie klas technik logistyk z innowacją pedagogiczną straż pożarna oraz ochrona życia i zdrowia uczestniczą w obozie szkoleniowym w Łagowie.

W programie wizyta w jednostce ratowniczo-gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Żarach.

Zwiedzanie jednostki (samochody pożarnicze, samochody transportowe pogotowia ratunkowego) przypomniano obsługę AED.

W programie jest przeszkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

OTWARCI NA GIMNAZJALISTÓW I 8-KLASISTÓW

Dnia 17 maja w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w godzinach od 9:00 do 14:00 odbył się Dzień Otwarty.

Wszyscy się bardzo napracowali.

Przyjęliśmy ok. 600 uczniów szkół podstawowych i gimnazjum.

Zapraszamy do naszej szkoły.

U nas zawsze świeci słońce!!!

ELIMINACJE DO V CENTRALNEGO ZLOTU KLAS MUNDUROWYCH

Dnia 16 maja odbyło się losowanie numerów, odprawa techniczna i... zaczynamy eliminacje do V Centralnego Zlotu Klas Mundurowych.

W zawodach, które odbyły się 16 maja wzięło udział 12 drużyn.

Nasza szkoła zajęła czwarte miejsce!

GRATULACJE DLA PRZEDSTAWICIELI !!!

OBÓZ SZKOLENIOWY W ŁAGOWIE

Dnia 20 maja uczniowie klas technik logistyk z innowacją pedagogiczną straż pożarna oraz ochrona życia i zdrowia uczestniczą w obozie szkoleniowym w Łagowie.

W programie jest przeszkolenie z zakresu pierwszej pomocy.

ZAJĘCIA NA KOMENDZIE

Dnia 13 maja uczniowie klasy technik logistyk z innowacją pedagogiczną ochrona życia i zdrowia uczestniczyli w zajęciach na Komendzie Powiatowej Policji w Kamiennej Górze.

Tematem szkolenia było zapoznanie z pracą w Policji, specyfiką służby, warunkami w jakich pracują policjanci i policjantki, współdziałanie służb ratowniczych, prawo użycia broni, sposoby zatrzymywania osób oraz i wiele innych bardzo ciekawych tematów.

Dziękujemy policjantom i policjantkom za bardzo ciekawe przygotowanie i prowadzenie zajęć.

1 2 5 6 7 9 11 12 13 90 91