Na 100 dni przed maturą !!!

Dnia 25 stycznia o godzinie 19.00 uczniowie z czterech klas czwartych naszego Technikum bawili się na Studniówce, która odbyła się w "sali pałacowej" Restauracji & Hotelu "Maria" w Wałbrzychu. Uczniowie podziękowali Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących za wsparcie udzielane uczniom w nauce i trud pracy włożony w ich rozwój. Bal Studniówkowy otworzyła Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących pani Mariola Jaciuk oraz imponujący polonez w wykonaniu uczniów, którzy przygotowywali się do niego pod czujnym okiem pana Tomasza Wyszomirskiego.

TRADYCJA POLONEZA NA KAMIENNOGÓRSKIM RYNKU

Dnia 23 stycznia po raz CZWARTY uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących tańczyli poloneza na rynku w Kamiennej Górze. Uczniów przygotował pan Tomasz Wyszomirski, o nagłośnienie zadbał pan Szymon Urbanowicz wraz z SU

PODSUMOWALI PIERWSZY SEMESTR 2018/2019

Dnia 21 stycznia w naszej szkole odbył się apel podsumowujący pierwszy semestr roku szkolnego 2018/19. Docenione zostały wyniki w nauce, sporcie, zaangażowanie w życie szkoły, wyniki w konkursach i frekwencja. GRATULUJEMY!!!

ZSZiO w RANKINGU PERSPEKTYW

Dnia 18 stycznia Miesięcznik „Perspektywy” opublikował rankingi:

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących ma 42 miejsce na 168 szkół technicznych na Dolnym Śląsku!!!

Metodologia oceniania techników opiera się na czterech kryteriach, do których zalicza się :

sukcesy szkoły w olimpiadach - 20%,

wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych - 20%,

wyniki matury z przedmiotów dodatkowych – 30%

wyniki egzaminów zawodowych.

Pracujemy dalej!!!

EGZAMINY CERTYFIKOWANYCH KLAS MUNDUROWYCH

Dnia 16 stycznia uczniowie klas czwartych, biorący udział w I edycji pilotażowego programu wspierania szkół ponadgimnazjalnych,

prowadzących PIONY CERTYFIKOWANYCH KLAS MUNDUROWYCH, przystąpili do praktycznego egzaminu z EDUKACJI WOJSKOWEJ.
Egzamin zorganizowany został w 10 Brygadzie Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.

Trzymamy kciuki za wyniki !!!

1 2 5 6 7 9 11 12 13 84 85