Rajd integracyjny klas pierwszych

Dnia 26.09.2012r. o godz. 10.00 odbył się rajd integracyjny klas pierwszych do Krzeszowa. Uczniowie wraz z wychowawcami wyruszyli spod naszej szkoły.  Na miejscu czekał na nich poczęstunek w postaci ciepłej kiełbaski z bułką. Po posiłku, rozpoczęły się zmagania w różnorodnych konkurencjach sportowych.

Zwycięską klasą okazała się klasa IH, - wychowawstwo pani E. Rosłan, drugie miejsce zajęła klasa IA, - wychowawstwo pani M. Drozdy, a trzecie miejsce klasa IF, - wychowawstwo pani P. Urban. Pozostałe klasy zajęły miejsce czwarte. Pierwsze trzy klasy otrzymały nagrody w postaci słodkiego poczęstunku.

W imprezie uczestniczyla Dyrektor Szkoły - pani Mariola Jaciuk.

Organizacją imprezy zajęli się członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami (pani Renata Urbanowicz, pani Magdalena Ulatowska, pan Szymon Urbanowicz) i klasa IVB.

Wycieczka do Gross Rosen

Dnia 21 września 2012r. uczniwie klas maturalnych naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Gross-Rosen w Rogoźnicy i Bazyliki w Strzegomiu
Podczas zwiedzania terenu obozu wyświetlono projekcję filmu o warunkach życia i  pracy w Obozie i wspomnienia byłych więźniów.
Po zwiedzeniu Obozu w Rogoźnicy przejechali do Strzegomia, gdzie zwiedzali Bazylikę Mniejszą Świętych Apostołów Piotra i Pawła  w Strzegomiu

Pracowite wakacje

autor artykułu: Robert Główczyk - Regionalny Tygodnik Informacyjny"

Sprzątanie świata

To hasło ma zachęcić do refleksji nad stosunkiem do otaczającego świata i tego konsekwencjami. Cudownie jest kochać przyrodę, pięknie – lubić, ale tak naprawdę wystarczy szacunek – to on nie pozwala nam wyrzucać śmieci do lasu, na pobocza dróg lub na chodniki i trawniki w miastach.

Dnia 14 września 2012 r. uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych
i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze wzięli udział w Akcji „ Sprzątanie Świata Polska 2012”. Akcja została zorganizowana we współpracy z Wydziałem Infrastruktury Miejskiej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Kamiennej Górze. Prawie 800 uczniów ZSZiO  oraz 50 nauczycieli naszej szkoły posprzątało uzgodniony wcześniej  z Wydziałem Infrastruktury Miejskiej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta teren:
- Zalew, Góra Parkowa
- tereny wokół szkoły: m.in. ul. Kościuszki, ul. Skłodowskiej, ul. Piastowska, ul. Armii Ludowej, ul. Traugutta, ul. Kilińskiego, Słowackiego, Cicha, Cegielniana

Za sprawny przebieg akcji w poszczególnych rejonach odpowiedzialny byli wyznaczeni liderzy – A.Białkowska-Mankiewicz, E.Rawska, V.Majak, S.Sosnowski, K.Sarwari, H.Wesołowska, W.Jagielski, M.Ulatowska i S.Fendryk.
Uczestnicy akcji zostali wyposażeni w rękawice oraz worki foliowe przekazane przez WIMiOŚ UM według złożonego wcześniej zapotrzebowania. Zebrane śmiecie zostały złożone w wyznaczonych w tym celu miejscu i uprzątnięte przez służby porządkowe.
  Koordynatorem szkolnym akcji był p. Z. Bednarek.

Rodzice Klas I

Rodzice Uczniów Klas Pierwszych
W piątek 07. września 2012 roku o godz. 15.00 w hali sportowej ZSZiO odbędzie się spotkanie rodziców
z dyrektorem i wychowawcami klas pierwszych