IV Konkurs Wiedzy Olimpijskiej - LONDYN 2012

W dniu 11.10.2012 r. w pracowni komputerowej odbył się IV konkurs z Wiedzy Olimpijskiej. Tematyką konkursu były letnie Igrzyska Olimpijskie „Londyn 2012”.W konkursie wzięło udział 11 uczniów ZSZiO. Zadaniem uczniów było rozwiązanie 20 pytań testowych przy jak najmniejszej liczbie popełnionych błędów oraz w jak najkrótszym czasie. Nagrodami w konkursie były dyplomy.Organizatorami konkursu byli: Tomasz Wąsowski, Tomasz Wyszomirski oraz Piotr Jabłoński (obsługa informatyczna)

 
KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
 

I.         Konrad Chojnowski              2A

II.        Ewelina Sowa                        2A

III.      Aneta Rusnarczyk                   4B

IV.      Michał Trzepak                        1W

V.        Anna Karawan                        4B

VI.      Patrycja Zabiegło                    4B

VII.     Bartosz Zdanowski                1W

VIII.   Angelika Giera                          4B

IX.      Andrzej Pawlik                         1W
X.        Janusz Zięba                          1W

XI.      Wojciech Popardowski          1W



Wolontariat

Wolontariusze z naszej szkoły pomagają w Jubileuszowym XV Przeglądzie Teatrów Amatorskich organizowanych przez DPS w Szarocinie



Dyskoteka

Dnia 5 października 2012r (piątek) od godz. 17.00 do 21.00 Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów naszej szkoły "dyskotekę dla klas pierwszych i nie tylko...". Na dyskotekę przyszły 83 osoby, w tym 62 osoby z klas pierwszych.



Bezpieczny Tor 2012

Uczniowie klas 4 w, 3 r i 3 a wzięli udział w planowanych ćwiczeniach  użb ratowniczych Powiatu Kamiennogórskiego zarządzanymi przez Starostę Kamiennogórskiego w dniu 5 października 2012r.
Pełnoletni uczniowie zostali skierowani do udziału w ćwiczeniach w roli pozorantów w ramach zajęć "Wiedza o Społeczeństwie".



Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 5 października 2012r. odbyły się uzupełniające wybory do Samorządu Uczniowskiego
Po podliczeniu głosów do Samorządu Uczniowskiego ZSZiO w Kamiennej Górze dostały się następujące osoby:


1. Andrzejewska Emilia 1D -
2. Drohomirecka Aleksandra 1A -
3. Galasa Nikola 1D -
4. Malinowska Aleksandra 1A -
5. Mazur Bartek 1A -
6. Popardowski Wojciech 1W -
7. Schilling Aleksandra 1E -
8. Skręt Kinga 1A -
9. Trzepak Michał 1W -
10. Wojsznis Aleksandra 1E -
11. Zdanowski Bartosz 1W -
12. Zięba Janusz 1W -
 



1 2 77 78 79 80 81 83 85