Stypendystka Prezesa Rady Ministrow 2019/2020

Stypendystką Prezesa Rady Ministrow 2019/2020 została Ewelina Szymczak uczennica klasy 3a, za średnią ocen 5, 55 i wzorowym zachowaniem.

Dnia 21.11. 2019r.  odebrała z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty p. Romana Kowalczyka list gratulacyjny w auli Uniwersytetu Przyrodniczego we Wroclawiu.

Spotkanie profilaktyczne z psychoterapeutą

Spotkanie profilaktyczne z psychoterapeutą panem Mariuszem Kurcem. Biorą w nim udział uczniowie klas 1f, 1f1, 1j, 1j1. Spotkanie było możliwe dzięki współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Kamiennnej Górze.

Międzynarodowy Dień Osób Niepełnosprawnych

W dniu 21 listopada 2019 roku w sali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyła się uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Wolontariusze z ZSZiO pomagali i uczestniczyli w uroczystości.

Szkolenie wojaków 2019

Dnia  21 listopada br. w ramach przedmiotu "Edukacja wojskowa” uczniowie z klas mundurowych z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze realizujący program Ministerstwa Obrony Narodowej

Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe, szkolili się na terenie 10 Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.

Zajęcia doskonaliły działania taktyczne, musztrę oraz zajęcia strzeleckie.

PASOWANIE 2019

Dnia 20 listopada 2019r. w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyło się pasowanie pierwszoklasistów.

W tym roku szkolnym naukę w ZSZiO rozpoczęło 421 uczniów w szkole branżowej i technikach.

Przed złożeniem przez uczniów ślubowania oraz pasowaniem uczniów klas mundurowych na kadetów wystąpił chór z Akademii Wojsk Lądowych z Wrocławia.

Bogdan Adamus, regionalista, przekazał uczniom klas mundurowych, których patronem jest kapitan Józef Sierociński flagę ufundowaną przez amerykańską Polonię.

Flaga upamiętnia tworzenie Błękitnej Armii gen. Hallera.

1 2 3 4 5 6 8 10 11 12 96 97