Podstawy przedsiębiorczości

W dniach 1, 4 i 5 marca 2019r odbyły się lekcje edukacyjne prowadzone pracowników banku. Lekcje odbywały się w ramach przedmiotu podstawy przedsiębiorczości w klasach 3A, 3G, 1F, 1G, 4B. Lekcje prowadzili pracownicy banku: Eliza Olszewska, Nikola Galas, Danuta Nalichowska, Małgorzata Sondej. Uczniowie poznawali funkcjonowanie banków, różnice między bankami a parabankami, instytucje nadzorujące działalność banków.

Dzień Żołnierzy Niezłomnych

W dniu 1 marca 2019r w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się uroczystości patriotyczne z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Niezłomnych.

W wydarzeniu udział wziął starosta p. Jarosław Gęborys, burmistrz p. Janusz Chodasewicz, regionalista p. Bogdan Adamus, dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1, Przedszkola Publicznego nr 2, Przedszkola Publicznego nr 3, Przedszkola Prywatnego Stokrotka oraz Zespołu Szkół Specjalnych, wraz z wychowawcami.

Uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących wraz
z opiekunami przygotowali dla przybyłych gości ciekawy program, który kształtował postawy patriotyczne wśród najmłodszych. Organizatorem i koordynatorem przedsięwzięcia była
 p. Małgorzata Cedzidło.

Uczestnicy wydarzenia mogli zapoznać się z zasadami dotyczącymi udzielania pierwszej pomocy, mieli możliwość obejrzenia sprzętu strażackiego i wojskowego, a także wspólnego przećwiczenia musztry.

„Wybieram Wybory”

26 lutego 2019r 136 uczniów ZSZiO wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o prawie wyborczym: „Wybieram Wybory”. Organizatorem jest pani mgr Adrianna Gęborys pod patronatem PKW. Celem konkursu było upowszechnienie wiedzy na temat prawa wyborczego-propagowania idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa

w procesie wyborczym. Konkurs otworzył Komisarz Wyborczy Jakub Marcin Szmigiel.

„To był rok”

19 lutego 2019 roku grupa 55 uczniów ZSZiO wraz z opiekunami panią Mariolą Jaciuk, panią Katarzyna Winiarską – Werbel, panią Sylwią Oleksy oraz panią Marta Łyczkowską uczestniczyli w nagraniu czwartego odcinka nowego programu TV „To był rok”; nagranie odbywało się w studiu TV Kraków.

Przewidywana emisja odcinka 29 marca 2019r. Zapraszamy do oglądania!

Walentynki 2019 w ZSZiO.

Szkoła to nie tylko nauka i praca.

To także wychowanie, z którym wiąże się zabawa, a walentynki to wspaniała okazja, aby wyrazić swoją sympatię do innych.

Dnia 14 lutego 2019 r. naszą szkołę zdominował kolor czerwony i wszechobecne serduszka.

Walentynki to święto miłości jednak miłość zawsze powinna iść w parze z wiernością i zaufaniem.

1 2 3 4 5 6 8 10 11 12 84 85