Mistrzostwa Klas Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej

Dnia 8 kwietnia w sali sportowej ZSZiO odbyły się I Mistrzostwa Klas Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej
o Puchar Starosty Powiatu Kamiennogórskiego.
W zawodach wzięły udział cztery drużyny złożone z klas mundurowych:
Klasa I A,
klasa II A,
klasa III A,
klasa IV A.
Zwycięstwo wywalczyła klasa I A.

"Dźwięki i ich natura"

Dnia 9 kwietnia uczniowie klas 3W i 2W technik budownictwa wraz z panią Karoliną Kordzikowską
wzięli udział w Lekcjach Fizyki
na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Wrocławskiego.
Temat prezentowanych doświadczeń to "Dźwięki i ich natura".

Na Was zawsze można liczyć!!!

Zostań dawcą !!!
Pokonajmy nowotwory krwi!!!
Aby zostać potencjalnym Dawcą, wystarczy wziąć udział w zorganizowanej w auli ZSZiO rejestracji.
Dnia 10 kwietnia od godz. 10.00 do 15.00 oraz 15 kwietnia od godz. 8.00 do 15.00 trwa akcja „Zostań dawcą szpiku”

„Twoja Krew – Moje Życie”

13 marca w ZSZiO trwała akcja pobierania krwi w ramach kampanii „Twoja Krew – Moje Życie”. W akcji uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i rodzice.

Mobilny punkt poboru krwi w ZSZiO w Kamiennej Górze utworzyła ekipa wyjazdowa Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu.

Kampania „Twoja Krew – Moje Życie” jest częścią większego programu „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczpospolitej Polskiej w zakresie krwi, jej składników i produktów krwiopochodnych”. Celem ogólnym programu jest osiągnięcie przez RP samowystarczalności zaopatrzenia w bezpieczną krew, jej składniki i produkty krwiopochodne.
W naszej szkole zarejestrowało się 40 dawców.

Konkurs o Patronie Klas Mundurowych

11 marca 2019 roku w naszej szkole nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu wiedzy o patronie klas mundurowych kapitanie Józefie Sierocińskim. Pierwsze miejsca zajęli Gracjan Wastag i Marcel Borys, trzecie miejsce Amelia Gucwa. Konkurs zorganizowała mgr Małgorzata Cedzidło. Pytania konkursowe przygotował mgr Tadeusz Kosiba. Fotografował Bogdan Adamus, który był gościem honorowym uroczystości.

1 2 3 4 5 7 9 10 11 84 85