20 listopada 2019 r. pasowanie pierwszoklasistów

W tym roku szkolnym naukę w ZSZiO rozpoczęło 421 uczniów w szkole branżowej i technikach. Podzieleni zostali na 14 klas.

Do szkół średnich przyszedł bowiem ostatni rocznik kończący gimnazja raz pierwszy po szkołach podstawowych.

Przed złożeniem przez uczniów ślubowania oraz pasowaniem uczniów klas mundurowych na kadetów wystąpił chór z Akademii Wojsk Lądowych z Wrocławia.

Bogdan Adamus, regionalista, przekazał uczniom klas mundurowych, których patronem jest kapitan Józef Sierociński flagę ufundowaną przez amerykańską Polonię.
Flaga upamiętnia tworzenie Błękitnej Armii gen. Hallera.

Stypendystka Prezesa Rady Ministrow 2019/2020

Stypendystką Prezesa Rady Ministrow 2019/2020 została Ewelina Szymczak uczennica klasy 3a, za średnią ocen 5, 55 i wzorowym zachowaniem.

Dnia 21.11. 2019r.  odebrała z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty p. Romana Kowalczyka list gratulacyjny w auli Uniwersytetu Przyrodniczego we Wroclawiu.

Spotkanie profilaktyczne z psychoterapeutą

Spotkanie profilaktyczne z psychoterapeutą panem Mariuszem Kurcem. Biorą w nim udział uczniowie klas 1f, 1f1, 1j, 1j1. Spotkanie było możliwe dzięki współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Kamiennnej Górze.

Międzynarodowy Dień Osób Niepełnosprawnych

W dniu 21 listopada 2019 roku w sali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyła się uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Wolontariusze z ZSZiO pomagali i uczestniczyli w uroczystości.

Szkolenie wojaków 2019

Dnia  21 listopada br. w ramach przedmiotu "Edukacja wojskowa” uczniowie z klas mundurowych z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze realizujący program Ministerstwa Obrony Narodowej

Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe, szkolili się na terenie 10 Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie.

Zajęcia doskonaliły działania taktyczne, musztrę oraz zajęcia strzeleckie.